دکوراسیون داخلی - دکوراسیون آشپزخانه

مزایای نصب پارتیشن اداری شیشه ای


پارتیشن های شیشه ای دفاتر اداری مزایای غیر قابل انکاری ارائه می کنند. بحث ها و سردرگمی های زیادی در مورد مزایا و معایب پارتیشن های شیشه ای اداری وجود دارد.در حالی که بعضی از مدیران بر این باورند که با جدا کردن تیم خود برای کاهش اختلالات و حواس پرتی، می توانند به بالاترین راندمان دست یابند، بعضی دیگر احساس می کنند محیط پر جنب و جوش و تعاملی برای دستیابی به حداکثر بهره وری حیاتی است.صرفنظر از این موضوعات، پارتیشن اداری شیشه ای مزایای غیرقابل انکاری را ارائه می دهند.

 

 لیست مزایای نصب پارتیشن اداری شیشه ای

 

بهبود بهره وری

نصب پارتیشن های اداری شیشه ای در دکوراسیون اداری منجر به افزایش بهره وری در میان نیروی کار می شود. با توجه به این که ممکن است تحت نظارت دائمی قرار گیرند، کارکنان کار را به شیوه ای جدی تر انجام می دهند.

صرف نظر از کاهش تنبلی در دفتر کار، پارتیشن های اداری شیشه ای واضح، کارکنان را تشویق می کنند که به سطح بالاتری از بهره وری دست یابند.

نصب پارتیشن های شیشه ای نیز به کاهش آلودگی صوتی در دفترکار کمک می کند، زیرا آنها تا حدودی عایق صدا هستند که حواس پرتی را کاهش می دهد و بهره وری را بهبود می بخشد.

انعطاف پذیری

بزرگترین سود مالی برای نصب پارتیشن های اداری شیشه ای افزایش میزان انعطاف پذیری ارائه شده توسط آنها است.
در حالیکه جداسازی یک اتاق با دیوارهای سنتی، یک امر خسته کننده و گران قیمت است، بهتر و آسان تر است که پارتیشن های اداری شیشه ای را به کار ببرید و آنها را از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنید، در صورتی که می خواهید یک فضا را در دکوراسیون داخلی دفتر خود اضافه کنید.

تخریب یک پارتیشن شیشه ای نه تنها آسان است، بلکه شما نیز هزینه های اضافی را بابت این کار متحمل نخواهید شد. در نتیجه، همیشه می توانید طراحی دکوراسیون اداری خود را متناسب با نیاز و شرایط به طور مرتب تغییر دهید.

تعمیر و نگهداری آسان

اگر چه ممکن است صحیح به نظر نرسد، پارتیشن اداری شیشه ای از لحاظ تمیز کردن و نگهداری نسبتا آسان هستند، زیرا شما همیشه می توانید از یک محلول تمیز کردن پنجره برای پاک کردن صفحات شیشه ای استفاده کنید.

اگر چه شما می توانید از همان روش برای پاک کردن پانل های شیشه ای پردازش شده استفاده کنید، استفاده از پارچه های میکروفیبر نیز توصیه می شود.

کارآمد

شما می توانید با نصب پارتیشن های اداری شیشه ای ، نیاز به روشنایی الکتریکی به ویژه در طول روز را کاهش دهید. کاهش وابستگی به روشنایی مصنوعی، اغلب باعث کاهش هزینه های کلی شرکت شما می شود، مقدار مصرف انرژی را کاهش می دهد و موجب صرفه جویی در هزینه های زیادی می شود.

صرف نظر از مزایای مالی آن، مصرف انرژی کم تاثیر مثبتی بر محیط زیست دارد. به همین ترتیب، پارتیشن های شیشه ای باعث کاهش ریزپردازنده شرکت و افزایش بهره وری انرژی می شود.

روشنایی بهبود یافته

هنگامی که حرف از محل کار به میان می آید، کمبود نور طبیعی یکی از بزرگترین مشکلات امروز است، به ویژه از آنجا که اغلب باعث کاهش کارایی در محیط کار و خستگی کارکنان می شود.

با این حال، می توانید سلامت و روحیه کارکنان خود را با تغییر  طراحی دکوراسیون داخلی و استفاده از نور طبیعی افزایش دهید. نصب پارتیشن های شیشه ای در دفاتر اداری یکی از بهترین راه ها برای ورود نور کافی خورشید است.

حریم خصوصی

بر خلاف باور عمومی، نصب یک پارتیشن اداری شیشه ای لزوما از بین برنده حریم خصوصی افراد نیست. وقتی که حرف از نصب پارتیشن های شیشه ای به میان می آید، بسیاری از مردم ناامید می شوند زیرا نمی خواهند امنیت خصوصی کارکنان را از بین ببرند.

برای پارتیشن های شیشه ای ، یک طرح مات، احساس داشتن حریم خصوصی مورد نیاز را ایجاد می کند. به طوریکه بدون هیچ گونه سوء استفاده از حریم شخصی شما، احساس داشتن حریم خصوصی در شما ایجاد می شود.

ارزش زیبایی شناسی

با افزایش رقابت جهانی، پیروزی برای جذب مشتریان جدید به طور فزاینده ای سخت شده است. به این ترتیب، کارآیی و قابل ارائه بودن برای یک شرکت ضروری است تا مشتریان جدید را تحت تأثیر قرار دهد.

بی تردید، پارتیشن اداری شیشه ای ظاهر زیبا داشته و زیبای شرکت ها را تضمین می کنند.
با انواع مختلفی از راهکار های موجود مانند سرامیک، پارتیشن های شیشه ای دفاتر اداری نیز ظاهری کاملا مدرن را ارائه می دهد که می تواند تقریبا در هر محل کار مکمل باشد.

دوام

به استثنای تنوع گزینه های پارتیشن شیشه ای، برای حصول اطمینان از تامین مقاومت در برابر سایش و استهلاک با در نظر گرفتن استفاده روزمره از دفتر، استاندارد صحیح ضخامت شیشه مورد نیاز است.

به همین ترتیب، پارتیشن های شیشه ای می تواند برای مدت زمان بسیار طولانی با مراقبت و نگهداری مناسب به کار خود ادامه دهند.

اگرچه شما ممکن است تصمیم گیری در خصوص انتخاب نوع شیشه ای که در محل کار خود باید نصب کنید دشوار است، زیرا در حال حاضر انواع مختلفی برای پارتیشن اداری وجود دارد.

احساس و نگاهی که می خواهید در دفتر خود ایجاد کنید و همچنین طراحی دکوراسیون اداری شما، برخی از عواملی هستند که تاثیرگذار می باشند.

با افزایش تعداد گزینه ها در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی ، پارتیشن اداری شیشه ای در حال تبدیل شدن به یک گزینه محبوبیت هستند.

برچسب ها: پارتیشن اداری شیشه ای ,

[ بازدید : 6 ]

[ پنجشنبه 3 اسفند 1396 ] 10:25 ] [ محیا یوسفی ]

[ ]

مزایا و معایب استفاده از پارتیشن اداری

یکی از تصمیمات اصلی شما در هنگام بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی دفترتان این است که آیا از پارتیشن اداری استفاده می کنید یا نه. پارتیشن بندی دارای طیفی از مزایا و همچنین تعدادی از نقاط ضعف است. بنابراین در اینجا ما در مورد مزایا و معایب پارتیشن بندی بحث خواهیم کرد.

office-Partition

 

مزایای پارتیشن بندی

افزایش خلاقیت

هر زمان که مردم احساس آزادی می کنند، خلاقیت اغلب افزایش می یابد. چشم های کنجکاو همکاران می توانند به تفکر خلاقانه منجر شوند و به همین ترتیب پارتیشن های اداری می توانند کیفیت ایده های تولیدشده را بهبود بخشند.

حریم خصوصی بیشتر

در حال کار در یک دفتر باز، پارتیشن اغلب یک راه عالی برای بهبود ارتباط بین کارکنان است، نکته این است که هیچ چیز نمی تواند در مورد خصوصی مورد بحث قرار گیرد، مگر اینکه به اتاق دیگری بروید. پارتیشن های اداری می توانند حریم خصوصی را بهبود بخشند و کارکنان توجه خود را به مشتریان دهند.

مزاحمت های کمتر

با توجه به اینکه بسیاری از افراد در کنار هم کار می کنند، حواس پرتی ممکن است زیاد رخ دهد. پارتیشن های اداری باعث می شود حواس افراد کمتر پرت شود و در دفتر خود بی سر و صدا و مستقل مشغول کار خود باشند.

نام تجاری

یکی از بزرگترین موارد در مورد پارتیشن بندی این است که شما می توانید آن را برای گسترش نام تجاری شرکت خود استفاده کنید. پارتیشن بندی جلویی می تواند الگوها، رنگ ها و لوگو هایی را که منعکس کننده نام تجاری شماست، ایجاد نماید تا فضای حرفه ای و جذاب را تحت تاثیر قرار داده و مشتریان شما را جلب کند، همچنین باعث می شود کارکنان شما با روحیه بیشتری کار خود را انجام دهند.

ویژگی های عایق بندی و حفاظت از آتش

یکی دیگر از مزایای پارتیشن بندی این است که آنها عایق گرما هستند و کمک می کنند تا مبلغ قبوض انرژی خود را کاهش دهید و کارمندان شما در زمستان نیز در یک محیط گرم مشغول به کار باشند. علاوه بر این، پارتیشن اداری می تواند برای جلوگیری از گسترش آتش در اطراف دفتر شما استفاده شوند ، مگر اینکه یکی از آنها شکسته باشد.

یک روند رو به رشد

پارتیشن های لعاب دار یک روند رو به رشد در سراسر کشور را طی می کنند. دلایل این امر بسیار زیاد است، از جمله مواردی که در بالا ذکر شده است، اما دلیل دیگر این است که این نوع پارتیشن بندی برای فضاهای باز بسیار مناسب هستند.

به همین ترتیب، شما همچنین می توانید غلاف های ملاقات، یک فرم ظریف تر از پارتیشن بندی، برای ترکیب مزایای فضای باز در کنار مزایای پارتیشن اداری استفاده کنید. فیس بوک، گلدمن ساکس و گوگل همه دو سبک طرح دکوراسیون اداری را برای ایجاد فضاهای پر جنب و جوش و هیجان انگیز ادغام می کنند.

معایب پارتیشن بندی

پتانسیل کمتر برای برقراری ارتباط

کارکنان به سختی می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و در پروژه های مشترک با وجود پارتیشن های جداگانه در کل دفتر کار با یکدیگر همکاری کنند. در عوض، سعی کنید تعادلی مناسب بین پارتیشن بندی و دفاتر باز را ایجاد کنید تا اطمینان حاصل شود که ارتباطات تحت تاثیر قرار نمی گیرد.

محیط شلوغ

استفاده از پارتیشن اداری می تواند احساس خفگی و فشردگی داشته باشید که می تواند روحیه گروه را مختل کند. با این وجود، با تمرین برنامه ریزی طراحی دکوراسیون اداری دفتر خود، می توانید مزایای استفاده از پارتیشن بندی را بدون اینکه دفتر خود را بیش از حد شلوغ کنید، داشته باشید .

در نهایت، این که آیا شما تصمیم به نصب پارتیشن اداری در دفتر خود دارید یا خیر، به شما و طبیعت شرکت شما و انواع کارهایی که شرکت شما تولید می کند، بستگی دارد

همچنین به طور جایگزین می توانید اطمینان حاصل کنید که ترکیبی از این دو مورد را در دفتر خود استفاده کنید.
کارکنان می توانند در صندلی ها در یک طرح باز و دفتر مدرن کار کنند، در حالی که اتاق های کنفرانس و اتاق های جلسه را می توان با روش های هیجان انگیز، مانند پارتیشن اداری شیشه ای یا دیوارهای منحنی، جدا کرد.

تصمیم گیری در مورد گزینه ی بازسازی و طراحی دکوراسیون اداری مناسب برای محیط کار شما می تواند کمی چالش برانگیز باشد، که در این مورد مجموعه مکعب گروپ می تواند به شما کمک کنند.

مجموعه مکعب گروپ در ارائه طراحی دکوراسیون اداری و خدمات طراحی دکوراسیون داخلی تخصص دارد. برای دریافت ایده هایی درباره چگونگی بهینه سازی فضای دکوراسیون اداری برای ایجاد بهترین محیط کاری حرفه ای، از جمله از طریق نصب پارتیشن اداری، امروز با تیم دوستانه و صمیمی ما تماس بگیرید.


برچسب ها: پارتیشن اداری , دکوراسیون اداری ,

[ بازدید : 6 ]

[ سه شنبه 28 آذر 1396 ] 9:58 ] [ محیا یوسفی ]

[ ]

فضای اداری کوچک با پارتیشن اداری شیشه ای

فضاهایی اداری کوچک را با پارتیشن بندی شیشه ای ایجاد کنید

آیا شما احساس می کنید که دفتر شما کوچک یا بیش از حد شلوغ است و دوست داشتید که چگونه باشد؟
اگر بخواهید یک تعمیر و بازسازی در دکوراسیون اداری داشته باشید، ابتدا چیزهایی را که می توانید برای استفاده در فضای موجود خود بدون بسته بندی و جابجایی محل مورد استفاده قرار دهید، در نظر بگیرید.

نه همه به اندازه کافی خوش شانس هستند که یک دفتر روشن، وسیع و بزرگ داشته باشند اما همه می توانند این اتفاق را برای خود رقم بزنند.

قبل از شروع به برنامه ریزی برای از بین بردن دیوارها و طراحی مجدد کل زیربنای فضای اداری خود، مقاله ما را بخوانید. چرا که این چیزی نیست که ما در اینجا از آن صحبت می کنیم.

شاید شما اینگونه فکر نکنید، اما طراحی دکوراسیون اداری یک دفتر یک چالش بسیار بزرگ است. ظاهر دفتر کار شما اساسا نمایانگر شرکت شما است. هر چند ممکن است عجیب برسد ولی برخی دفاتر کار “ناراضی” به نظر می رسند. اگر یک دفتر تاریک، کسل کننده و غیرقابل انعطاف داشته باشید، این امر موجب تخریب چهره کار شما خواهد شد. شما ممکن است به نحوی که دفتر شما دیده می شود، قضاوت شوید. فقط یک لحظه محیط کاری خود را تجسم کنید و از خودتان بپرسید «آیا این یک مکان شاد و سرزنده برای شروع کار است؟»

اگر پاسخ به این سؤال منفی باشد، شما نیاز به اصلاحاتی درطراحی دکوراسیون اداری دفتر خود خواهید داشت.
روزهای استفاده از دفاتر کار کوچک، جعبه ای با دیوارهای سفید در اطراف و درهای کوچک به سر آمده است. برای فضاهای اداری کوچک، یک طرح بسته به سادگی می تواند فضای کف را حتی محدودتر کند و باعث شود که آنها حتی کوچکتر از آنچه که قبلا دیده می شدند، به نظر برسند.

در عوض، مردم پذیرای یک محیط باز و جذاب هستند و تنها یک راهکار برای این وجود دارد؛ آن هم استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای است.
ما می دانیم که دفاتر کار نیاز به حفظ حریم خصوصی و تقسیم بندی دارند و طرح کاملا باز برای همه مناسب نخواهد بود، به همین دلیل است که پارتیشن اداری شیشه ای گزینه هایی مناسب هستند.

فضاهای اداری کوچک می تواند به شدت از بهینه سازی فضای محدود خود بهره مند شوند. پارتیشن اداری شیشه ای نه تنها این منطقه را باز می کنند و توهم فضای بیشتری را ایجاد می کنند، بلکه باعث می شوند نور بیشتری از فضای خارجی به دست آورده و بیشترین استفاده از نور خورشید را داشته باشند.

پارتیشن های شیشه ای، نور را به حداکثر می رسانند و در کل فضا پخش می کنند، که ایده کلیدی برای دکوراسیون داخلی دفاتر کوچک هستند که گاهی اوقات بسته و احمقانه به نظر می آیند.

دیوارهای جامد عموما “بخش زیادی از دکوراسیون اداری را خراب می کنند، که شما نمی توانید از دکوراسیون رنگارنگ استفاده کنید. با این حال، اگر شما آن را با پارتیشن اداری شیشه ای مقایسه کنید، به شما امکان می دهد تا فراتر از محدوده ای که دارید را مورد استفاده قرار دهید.این کار باعث می شود دفتر کار شما بزرگتر به نظر برسد.

بلافاصله، با نصب پارتیشن اداری شیشه ای، یک لمس طراحی دکوراسیون اداری مدرن را به یک منطقه تزریق خواهید کرد، در حالی که با استفاده از فضا به بهترین شکل از توانایی آن بهره می برید.

بدون شک می توان گفت که پارتیشن اداری شیشه ای بسیار زیباتر از دیواره های جامد هستند و آیا کسی وجود دارد که نخواهد دفتر کار خوبی داشته باشد؟ یک دفتر خوب، نه تنها تصویری بهتر برای مشتریان بالقوه ارائه می دهد، بلکه باعث افزایش روحیه به طور کلی خواهد شد. همه می خواهند کارکنان خود را خوشحال کنند، زیرا کارمندان شاد تبدیل به کارکنانی خلاق و کارآمد می شوند. شما شگفت زده خواهید شد که تاثیر اختصاص دادن یک فضای بزرگتر و نور طبیعی به یک کارمند در طول روز چه میزان بزرگ خواهد بود.

همانطور که می بینید، پارتیشن اداری شیشه ای یک موقعیت عالی برای هر کسی است، به این دلیل که طراحی های سفارشی ما برای تمام دفاتر بزرگ یا کوچک مناسب است.

بنابراین شما دیگر نباید در مورد فضای کاری کوچک و فشرده خودتان نگران باشید. با پارتیشن های اداری شیشه ای هنوز ممکن است که یک دفتر کوچک با تاثیری بزرگ داشته باشد.

برچسب ها: پارتیشن اداری ,

[ بازدید : 7 ]

[ سه شنبه 14 آذر 1396 ] 10:09 ] [ محیا یوسفی ]

[ ]

پارتیشن های شیشه ای سخت

بسیاری از دفاتر حداقل برخی از مناطق درون آنها شامل پارتیشن اداری هستند. این پارتیشن ها می توانند موقت یا دائمی باشند، می توانند از کف تا سقف یا پایین تر باشند، و می توانند در اتاق ها، راهروها و طراحی آنها استفاده شوند. بسیاری از این پارتیشن ها از پانل های جامد ساخته شده اند. PVC / پلاستیک، MDF یا حتی فلز و آلومینیوم به دلیل اینکه مواد قابل انعطاف هستند و بسیاری از رنگ های مختلف را می توانند به خود بگیرند به عنوان چارچوب استفاده می شوند.

به عنوان مثال، پوشش های ورقه ای پرطرفدار هستند، موادی مانند ابریشم نیز می توانند به پانل های جامد برای ارائه یک عنصر اضافی برای افزایش زیبایی استفاده شوند. اما در سال های اخیر تقاضای زیادی برای پارتیشن اداری شیشه ای و همچنین قطعات هنری و معماری شیشه ای، به ویژه در دفاتر شرکت های بزرگ و صنایع مرتبط با طراحی و خلاقیت زیاد وجود دارند.

Hard-glass-partitions

اساسا در مورد مواد مشابه مانند پارتیشن های شیشه ای سخت ساخته شده در اندازه های مختلف ، هیچ استاندارد قطعی برای پارتیشن اداری وجود ندارد. در ابتدا این پانل ها بسته به محل دفتر کار مورد نظر و با توجه به اندازه های آن ساخته می شوند.

چارچوب های آلومینیومی قوی که می توانند در رنگ های مختلف ساخته شوند، چارچوبی محافظ و نفوذناپذیر را ارائه می دهند. این قالب ها همچنین می توانند از کف تا سقف به صورت عمودی اجرا شوند و یک خط پاک کننده یا سیلیکون کریستالی می تواند در طول مفاصل آن استفاده شود.

پارتیشن شیشه ای نه تنها برای ظاهر دفاتر اداری خوب هستند، بلکه عموما از شیشه ی سخت و ضخیم 10 یا 12میلی متری ضخیم ساخته می شود. این بدان معنی است که آنها به راحتی توانایی تحمل استفاده روزمره و برخوردها را دارا می باشند.

فیلم های آشکارساز نیز اغلب به پانل های شفاف شیشه ای اضافه می شوند تا آنها را واضح تر جلوه دهند به طوریکه راحت تر قابل مشاهده باشند. اما این فیلم های آشکار ساز و طرح های روی شیشه نیز همچنین می توانند به پانل ها به منظور بهبود مسائل زیبایی شناختی و یا افزایش محدوده حریم خصوصی که مورد نیاز است اضافه شوند.

درب های شیشه ای بدون قاب، درب های شیشه ای آلومینیومی و یا درب های روکش دار می توانند برای حفظ و بهبود طرح پانل های شیشه ای اصلی مورد استفاده قرار گیرند. برای مثال، اتاق های اداری شخصی و کاربردی، اتاق های جلسات و اتاق های کنفرانس و مکان های پذیرش می توانند با استفاده از پارتیشن های شیشه ای ایجاد شوند.

ایده پارتیشن های شیشه ای

پارتیشن ها با توجه به طبیعت و ذات خود این قابلیت را دارند که فضاهای باز در هر طبقه را به بخش هایی مجزا تقسیم کنند که قبل از آن تنها یک کاربری ثابت داشته است. به عنوان مثال، یکی از کاربری ها ایجاد باجه پذیرش در دفاتر اداری با استفاده از این پارتیشن ها می باشد.

یک پارتیشن شیشه ای در تمام ارتفاع با درب های روکش دار می تواند یک باجه پذیرش سرشار از نور را برای شما ایجاد کند. البته در کنار این پارتیشن ها، استفاده از دیوارهای صلب به منظور ایجاد مرزهای جداکننده در دکوراسیون اداری دفتر کار شما توصیه می شود. هر دو این فضاها را می توان با استفاده از پوشش پانل به دیوار، یک سقف معلق جدید، همراه با نورپردازی جدید، موکت و سیستم تهویه مطبوع به دفتر متصل کرد.

برچسب ها: پارتیشن اداری ,

[ بازدید : 6 ]

[ سه شنبه 30 آبان 1396 ] 9:50 ] [ محیا یوسفی ]

[ ]

راهنمایی برای نگهداری پارتیشن اداری

امروزه، استفاده از پارتیشن اداری مدولار در فضای کاری بسیار محبوب شده‌اند. نصب آنها بسیار راحت است و می‌توان با توجه به نیازهای کارکنان آنها را به آسانی تغییر داد. علاوه بر این، فضایی شخصی مختص به هر فرد ایجاد می‌کند تا علاوه بر حفظ حریم خصوصی، از حواس پرتی دیگر کارکنان نیز جلوگیری شود.طول عمر پارتیشن‌های اداری بستگی به نحوی استفاده و نگهداری از آنها دارد. اگر به خوبی از پارتیشن‌ها نگهداری کنید، می‌توانید سالیان سال از یک پارتیشن اداری بدون از دست رفتن کیفیت آن استفاده کنید. در اینجا یک سری پیشنهاد برای حفظ و نگهداری بهتر پارتیشن‌ اداری ارائه می‌کنیم.


پارتیشن اداری

پارتیشن‌های با کیفیت بخرید

کیفیت، اثر مستقیم بر طول عمر پارتیشن‌ها دارد. مواد با کیفیت به‌ آسانی شکسته نمی‌شوند و اگر قرار به تغییر دکوراسیون اداری و یا جابه‌جایی دفتر باشد می‌توان مجددا از آنها استفاده کرد.شرکت‌هایی که ترجیح می‌دهند هزینه زیادی صرف خرید محصولات با کیفیت نکنند، مجبور خواهند شد هر چند سال یکبار پارتیشن‌های خراب را تعویض کنند. به همین ترتیب، با یکبار خرید پارتیشن‌های با کیفیت، می‌توانید از صرف هزینه‌های گزاف برای تعویض چندباره پارتیشن‌ها خودداری کنید. به همین دلیل باید از خرید پارتیشن اداری بی‌کیفیت با هدف صرفه‌جویی در هزینه ها اجتناب کنید.

کیفیت کار در زمان نصب

پارتیشن‌ اداری باید به خوبی نصب شوند تا بتوان از پایداری و ایمنی استفاده از آنها اطمینان حاصل کرد. همچنین اگر کار نصب به درستی انجام شود، درب ها گیر نخواهند کرد. بنابراین مجبور نیستید لولاها را جایگزین کنید و یا کل چارچوب را پایی بیاورید و دوباره از اول نصب کنید.  برای تضمین نصب، از نصاب حرفه‌ای کمک بگیرید. و هنگامی که قصد تغییر دکوراسیون داشتید هم باز از همان تیم‌های متخصص کمک بگیرید تا در هنگام جداسازی و نصب مجدد از بروز آسیب جلوگیری کنید.

انبار کردن

هنگامی که می‌خواهید دفتر خود را به محل دیگری منتقل کنید یا دیوارهای پارتیشن اضافی را انبار کنید، باید حتما دستورالعمل‌های تنظیم شده توسط سازنده را دنبال کنید. بعضی از انواع پارتیشن‌ها را نباید در یک مکان مرطوب یا تحت دماهای شدید انبار کنید، باید آنها را به صورت عمودی نگه دارید و روی قطعات شیشه‌ای را بپوشانید. گذاشتن آنها روی هم، می‌تواند فشار زیادی به پارتیشن‌های زیرین وارد کند و باعث خسارت شود.

تمیز کردن

پارتیشن های لمینیت را فقط باید با استفاده از پارچه تمیز، پاک کرد. می توانید برای تمیز کردن گرد و غبار و لکه‌هایی که پاک نمی‌شوند از یک پارچه مرطوب با مواد شوینده‌ای که خیلی قوی نیستند استفاده کنید. برای پنل‌های شیشه‌ای، از مایعات شیشه‌شور استفاده کنید.

تعمیر کردن

بیشتر دیوارهای پارتیشنی، به ویژه پنل‌های شیشه‌ای و چوبی را می‌توان به سهولت تعمیر کرد. به محض اینکه سطح پارتیشن ترک خورد باید فورا آن را تعمیر کنید. در غیر این صورت، یک ترک ساده ممکن است در طول زمان بزرگ‌تر شود و به تمام پنل آسیب برساند و مسلما تعویض کل پنل پر هزینه‌تر از تعمیر یک ترک ساده است.

برچسب ها: پارتیشن اداری ,

[ بازدید : 6 ]

[ سه شنبه 9 آبان 1396 ] 14:57 ] [ محیا یوسفی ]

[ ]

انواع پارتیشن اداری دو جداره

پارتیشن اداری دو جداره تمام شیشه قاب mdf


این مدل از پارتیشن اداری معروف به پارتیشن شیشه ای است نصب و اجرای این نوع می تواند جایگزین خوبی برای دیوارها در یک محیط اداری می باشد. تمامی مدیران ترجیح می دهند که یک فضایی داشته باشند تا تبادل نور بین محیط های مختلف ‌, جلوگیری از پخش سر و صدا  ,تهویه مناسب و حفظ گرمای محیط حفظ گردد.

پارتیشن اداری دو جداره شیشه قاب mdf

 

 

 

پارتیشن اداری دو جداره mdf و شیشه

 
تقریبا نیمی از mdf و نیمی دیگر از شیشه ساخته می شود مزیت های استفاده از mdf در پارتیشن اداری ابعاد مختلف و شکل پذیری آسان , تنوعات رنگ , سهولت در اجرا و همچنین قیمت مناسب نسبت به پارتیشن ها ی آلومینیومی است.

پارتیشن اداری دو جداره نصف mdf و نصب شیشه

 

پارتیشن اداری دو جداره آلومینیومی

 
این نوع پارتیشن اداری دارای یک ساختار از جنس آلومینیوم است از مزیت های این نوع پارتیشن می توان به نصب سریع , زیبایی ,قابل تعویض بودن قطعات خراب شده ,درگیر شدن فضای کمتر و قابل جا به جا شدن راحت اشاره کرد همچنین این نوع پارتیشن با ترکیب ام دی اف ترکیب زیبایی به محیط می بخشد.

پارتیشن اداری دو جداره آلومینیومی

 

 

پارتیشن اداری دوجداره تمام mdf

 
پارتیشن اداری تمام mdf دو جداره دارای استحکام و عایق صوتی بالاست در این نوع می توانید با تعبیه سیستم پرده از نظر ظاهری و هم از نظر حفظ حریم خصوصی امنیت محیط را تامین نمائید تنظیم نور و کنترل دیگر کارمندان و ارتباط با محیط بیرون به راحتی انجام پذیر است.

پارتیشن اداری دو جداره تمام mdf


برچسب ها: پارتیشن اداری ,

[ بازدید : 6 ]

[ يکشنبه 16 مهر 1396 ] 10:38 ] [ محیا یوسفی ]

[ ]

۱۹ ایده دکوراسیون اداری محل کار (بخش اول)

با جدیدترین ایده های دکوراسیون اداری تجاری می توانید یک محیط اداری ویژه داشته باشید

ساختمان شرکت های تبلیغاتی برای اینکه یک محل کار مناسب به شمار روند نیاز نیست صنعتی، خسته یا کسل کننده باشند.جدای از آن به نظر می رسد که ما در رنسانسی از طراحی دکوراسیون اداری زندگی می کنیم که در آن هر چیزی وجود دارد – میزهای پینگ پنگ، فضای “بازی”، “پارتیشن اداری” و تمام انواع فضاها و فرم های طراحی شده برای ایجاد و تقویت حس “همکاری”.
در حال حاضر دفاتر کار بر اساس شیوه کار و تعامل افراد به جای اعطای مجوز به ساکنان طراحی شده اند. این به معنای پایان دادن به اتاق های کابین و دفاتر گوشه ای شکل و آغاز طراحی های جالب دکوراسیون اداری ، کاربر پسند و سرگرم کننده است. این ۱۹ ایده طراحی دکوراسیون اداری تجاری نشان می دهد که چطور می توان یک محیط اداری «ویژه» ایجاد کرد که کارمندان را تشویق کند تا در محل کار حضور یافته و تلاش کنند.

۱- اتاق های کنفرانس چند منظوره

امروزه ملاقات های کاری فراتر از نشستن تعدادی افراد بر سر میز مذاکره و انتقال ایده می باشد. مجموعه گسترده ای از انواع رسانه و افراد با پیشینه ها و توانایی های مختلف، مفهوم دراز مدت هر چه که یک فضا را مطلوب می کند به چالش می کشند. بنابراین نیازمند به اتاق های کنفرانسی می باشند که فراتر از اتاقی ساده برای برگزاری جلسات می باشد. این فضای بسیار کاربردی شامل صفحه نمایش، پروژکتور و پانل های دیواری عایق است تا جلسات خصوصی را صرف نظر از اینکه چقدر صدای آن بلند است، عایق کاری کند. پانل های شیشه ای و پنجره های بزرگ برای حصول اطمینان از سطح شفافیت برای کسانی که در آن کار می کنند و به آنها اجازه می دهد تا با آنچه در فضای بیرون رخ می دهد در ارتباط باشند.

۲- راهکارهای کنترل صدا

دفاتر کار امروزی فضاهای وسیع و بازی دارند که به کارمندان اجازه می دهد در صورت نیاز با یکدیگر در ارتباط باشند. با داشتن اتاق های بیشتر و پارتیشن اداری کمتر، ضرورت جذب و عایق کاری صدا افزایش می یابد. کاشی های بافت دار عایق صدا باعث جذب و مستهلک کردن امواج و افزایش کاربری موثر فضاهای باز می شوند که در عین حال سبک جدیدی از دکوراسیون اداری به این اتاق ها می دهند.

۳- محل های ملاقات چندگانه

از آنجایی که برخی افراد در سر میزشان بهتر کار می کنند، برخی دیگر در فضاهای آرام بازدهی بیشتری دارند. به همین دلیل، اغلب دفاتر کار به سمت فضاهای باز با طراحی های سرگرم کننده سوق پیدا کرده است. در این صورت، مکالمات و بحث های عادی و روزمره بین کارمندان معمولا در فضای به جز پشت میز آنها اتفاق می افتد. تیرهای عایق صدای به کار رفته در سقف باعث می شود این مکالمات در فضاهای دیگر شنیده نشود و عایق کاری به نحو احسن انجام شود.

۴- ایستگاههای کاری، نه میز های کاری

در شرکت هایی که کارمندان پوشش ها و وظایف چندگانه دارند، اغلب کمتر پیش می آید که بر سر یک کار و محل ثابت مقید باشند و معمولا به صورت شناور و متحرک در بخش های مختلف دیده می شوند. این امر موجب افزایش انعطاف پذیری محیط های کار در فضاهای باز کاری می شود و کارمندان در هر مکانی که به آنها نیاز باشد حضور پیدا می کنند که به آنها کمک می کند انگیزه بالایی برای انجام کارهای واگذار شده به آنها داشته باشند.

۵- فضاهای مشترک

برخی شرکت ها به جای محدود کردن فضا برای افراد و طراحی اتاق های کوچک برای آنها از فضاهای باز مشترک استفاده می کنند. این امر به افزایش ارتباط و همکاری بین نیروهای کار کمک می کند. صفحات جذب صدا و پارتیشن اداری نیز موجب ایجاد یک فضای کار مشترک انعطاف پذیر می شود که سطح صدای محیط را کاهش داده و به کارکرد فضای کار می افزایند.

۶- سالن های کاری

با وجود لپ تاپ، تلفن همراه و تبلت ها دلیلی برای حضور و مقید کردن کارمندان به میزهای آنها باقی نمی ماند. اکثر شرکت های بزرگ، شروع به ایجاد فضاهایی کرده اند که به کارمندان خود اجازه می دهند زمانی که کارشان به پایان می رسد در آنجا راحت باشند و استراحت کنند.

۷- محل های کار باز و وسیع

در ادامه دادن شانس کار کردن در فضاهای مورد علاقه کارمندان، بسیاری از شرکت ها همچنین در حال حذف مفهوم دیوارها و جداگرهای فضا می باشند و با محدود کردن فضا مقابله می کنند. محل های کار باز به معنای این است که تمامی کارمندان در یک محیط باز و وسیع کار کرده و یکدیگر را ملاقات می کنند و ایده های خود را با یکدیگر به اشتراک می گذارند و این امر موجب افزایش همکاری بین آنها می شود.

۸- طراحی های دینامیک (پویا)

بدون حضور دیوارها، دفاتر کار به محل هایی متفاوت برای کار می باشند. این امر راه را برای طراحی های دینامیک باز می کند که شامل عرضه و توضیح ماموریت شرکت ها می شود. این طراحی ها جذابیت بالایی داشته و از موارد زیر بهره می برد: پانل های دیواری آکوستیک که فضاهای باز کاری را کاربر پسند و شیک می کنند.

۹- مبلمان نوآورانه

اغلب شرکت ها از مبلمانی که مناسب اهداف آنها و متناسب با استفاده آنها می باشد استفاده می کنند و کمتر شرکتی را خواهید یافت که به استانداردهای مطرح شده در این زمینه بسنده کنند. در این صورت، پانل های آکوستیک باعث ایجاد فضای خصوصی می شوند و در عین حفظ کاربری چند منظوره آن، باعث افزایش سطح همکاری کارکنان نیز می شود.

[ بازدید : 5 ]

[ دوشنبه 10 مهر 1396 ] 17:02 ] [ محیا یوسفی ]

[ ]

انواع پارتیشن اداری تک جداره

پارتیشن اداری تک جداره mdf  ( ام دی اف )

این پارتیشن ها قابلیت نصب در ارتفاعات متفاوت را دارند و به در خواست مشتری ارتفاعات کم و زیاد می گردد. کاملا از جنس mdf بوده  ,و mdf استفاده شده در این نوع پارتیشن ها 16 میلی متر بوده همچنین یکی از محبوب ترین پارتیشن های اداری محسوب می گردد که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

 

پارتیشن اداری تک جداره تمام mdf

 

پارتیشن اداری تک جداره mdf و شیشه

این مدل پارتیشن ترکیبی از ام دی اف و شیشه بوده از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است همچنینی برای بخش هایی که لزومی ندارد حتما فضا به طور کامل بسته باشد معمولا از پارتیشن تک جداره استفاده می شود.

 

پارتشن اداری تک جداره mdf و شیشه

 

 

پارتیشن اداری تک جداره آلومینیومی

نوع دیگری از پارتیشن اداری آلومینیومی است این پارتیشن اداری از آلومینیوم سبک با استحکام بالا و زیبایی ظاهری بالا ساخته می شود همچنین در این مدل از پارتیشن می توانید از شیشه به صورت مات، شفاف و طرح دار برای نور گیری اتاق استفاده کنید همچنین برای زیبایی ظاهری و طرح بخشیدن می توان از mdf هم استفاده کرد.

 

پارتیشن اداری تک جداره آلومینیوم

 

برچسب ها: پارتیشن اداری ,

[ بازدید : 5 ]

[ سه شنبه 28 شهريور 1396 ] 14:43 ] [ محیا یوسفی ]

[ ]

مزایای استفاده از پارتیشن اداری چیست؟

کارفرمایان هنگام طرح ریزی محیط محل کار، برای جدا کردن آن به بخش های کوچکتر، اغلب از پارتیشن اداری استفاده می کنند. پارتیشن بندی علاوه بر اینکه یک راه ارزان و اقتصادی برای ایجاد فضاهای اداری جداگانه برای کارمندان است، مزایای دیگری هم دارد.

پارتیشن اداری

اگر به فکر نصب پارتیشن اداری در دفتر خود هستید، شاید این فهرست بتواند به شما کمک کند:

  • پارتیشن اداری می توانند تمرکز در محل کار را افزایش دهند، چون کارکنان را از یکدیگر جدا می کنند و میزان حواس پرتی را به حداقل می رسانند. مسلما هیچ کس دوست ندارد هنگام کار کردن، گفتگوی تلفنی اشخاص دیگر را بشنود.
  •  پارتیشن ها برای کارمندان حریم خصوصی ایجاد می کنند که به ویژه برای مواقعی که در طول ساعات کار می خواهید تلفنی صحبت کنید و نمی خواهید کسی صدایتان را بشنود مهم است.
  • پارتیشن بندی اداری می توانند به جذابیت و حرفه ای بودن محل کار بیافزایند. پارتیشن ها انواع مختلفی دارند (از جمله چوبی، پارچه ای، گچی، فلزی و شیشه ای) و می توانید آنها را به هر رنگی که تمایل دارید انتخاب کنید.
  • پارتیشن اداری باعث جلوگیری از گسترش صدا در محل کار می شود به ویژه اگر ارتفاع شان بلند باشد.
  • از پارتیشن اداری می توان در تقسیم فضا به بخش های جداگانه استفاده کرد، و این موضوع باعث می شود بازدید کنندگان و یا افراد جدیدی که به دفتر می آیند راحت تر راه خود را پیدا کنند.
  • پارتیشن اداری فضای بیشتری برای نشستن کارکنان ایجاد می کنند، چون می توان از آنها به عنوان پین بورد استفاده کرد یا بر روی آنها جعبه هایی برای گذاشتن پرونده ها و فایل ها نصب کرد. حتی می توانید یک تخته سفید هم بر روی آنها نصب کنید که کارکنان یادداشت هایشان را بر روی آن بنویسند.

اگر در محل کار خود به مشکل برخوردید، مثلا سر و صدای بیش از حد و یا نبود حریم خصوصی، شاید تعجب کنید اگر بفهمید پارتیشن های اداری تا چه حد در رفع این مشکلات می تواند کمک تان کند. اما این پارتیشن ها اگر در جای درست و مناسب نصب شوند، واقعا موثر هستند.اگر به عنوان کارفرما به دنبال راه حلی برای تقسیم بندی فضا هستید و یا ه عنوان کارمند از بودن در کنار همکاران پر سر و صدا خسته شده اید، پارتیشن ها می تواند دقیقا همان چیزی باشند که به دنبالش هستید.

برچسب ها: پارتیشن اداری ,

[ بازدید : 12 ]

[ شنبه 25 شهريور 1396 ] 10:43 ] [ محیا یوسفی ]

[ ]

خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه سئو
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]